STRONY INTERNETOWE

Odważ się i wyróżnij z tłumu

Internet to kopalnia wiedzy i możliwości. Miliony stron, dziesiątki portali, tysiące wyników dla pojedynczego zapytania. Zaakcentowanie swojej obecności na tym ogromnym polu jest trudne i wymaga wiedzy, ale przynosi zyski adekwatne do włożonego wysiłku. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, wyróżnić się na tle konkurencji i zdecydowanie zwiększyć swoją sprzedaż.


Responsywną stronę

Responsywną stronę

Przygotowywane przez nas projekty dopasowują się do każdego typu urządzenia – komputera, tabletu lub smartfona. Dzięki temu Twoja witryna będzie zawsze wyglądać perfekcyjnie.

Unikalny design

Unikalny design

Każdy projekt opracowujemy specjalnie pod konkretnego klienta. Na początku otrzymasz kilka wariantów do wyboru, a gdy wybierzesz ten właściwy, dopracujemy go pod każdym, nawet najdrobniejszym względem.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Nie zostawimy Cię samego z technikaliami. Zoptymalizujemy całą stronę dokładnie tak, jak sobie tego zażyczysz, a także będziemy służyć radą i pomocą w przypadku, gdy zajdzie taka potrzeba.

Najlepszej jakości content

Najlepszej jakości content

Poza najlepszą grafiką i technicznym dopracowaniem zadbamy także o treść, jaka pojawi się na Twojej stronie. Otrzymasz pełną strategię wdrażania kolejnych materiałów, a także perfekcyjnie przygotowane wpisy.

Pozycjonowanie i optymalizację

Pozycjonowanie i optymalizację

Tworząc projekt dbamy o to, by był odpowiednio przygotowany pod kątem SEO. Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona pojawi się wysoko w wyszukiwaniu Google, a optymalizacja uczyni ją lepszą z punktu widzenia algorytmów wyszukiwarki.

Intuicyjny interface i obsługę

Intuicyjny interface i obsługę

Opieramy projekty na popularnej platformie WordPress, dzięki czemu drobne zmiany informacji, grafik lub dodawanie nowych wpisów na bloga jest bezproblemowe i łatwe do wykonania.

STRONY INTERNETOWE WROCŁAW

 

Przygotujemy dla Ciebie efektowną i prostą w obsłudze stronę internetową, która w pełni spełni Twoje oczekiwania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu stworzymy pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci.
Większość użytkowników odwiedzających strony internetowe wchodzi na nie w celu skorzystania z oferty. Wyjdź naprzeciw potencjalnym klientom i dostosuj stronę internetową do ich potrzeb.

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WROCŁAW

 

Tworzymy strony oparte na systemie CMS, który daje możliwość zarządzania treścią i grafiką oraz możliwością rozbudowy strony w przyszłości. Dodatkowo gwarantujemy wsparcie oraz stałe doradztwo w zakresie obsługi strony. Zapewniamy responsywną stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych .
Większość użytkowników odwiedzających strony internetowe wchodzi na nie w celu skorzystania z oferty. Wyjdź naprzeciw potencjalnym klientom i dostosuj stronę internetową do ich potrzeb.

PROCES TWORZENIA


Analiza

Pierwszy etap zawiera dokładną eksplorację branży, w której się poruszasz: jakie trendy w zakresie designu są popularne wśród konkurencji, jakie możliwości oferują strony innych firm. Na tej podstawie zdecydujemy, w którą stronę iść, a także jakich elementów unikać, aby nie stać się czyjąś kopią.

1

Projektowanie

Kolejnym elementem jest przygotowanie wstępnego projektu, który zobrazuje pomysł na stronę. Na tym etapie możemy dowolnie zmieniać funkcjonalność strony, dodawać i testować Twoje pomysły, dopieszczać kolejne elementy designu.

2

Optymalizacja

Gdy projekt będzie dobrze przygotowany od strony technicznej, zaczniemy optymalizować stronę pod kątem pozycjonowania. Dzięki temu krokowi Twój projekt zyska wysokie miejsce w wyszukiwarce Google.

4

Publikacja

Ostatni element wdrażania projektu. Twoja strona stanie się widoczna dla użytkowników, w pełni funkcjonalna i przygotowana do pracy.

5

Wsparcie techniczne

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc. Gdy będziesz miał problem z którymś elementem strony lub gdy będziesz chciał wdrożyć nowe moduły, pomożemy Ci w realizacji.

6

Zamów bezpłatną wycenę strony internetowej

Generuj dodatkowe zyski wykorzystując stronę internetową.

KONTAKT