SKLEPY INTERNETOWE    

Zacznij sprzedawać już dziś. Sklep online pomoże ci dotrzeć do całego świata

Z każdym rokiem rynek online powiększa się. Każdego dnia miliony użytkowników korzystają z Amazona, eBaya, Allegro oraz tysięcy prywatnych sklepów internetowych. Dzięki platformie online można dotrzeć nie tylko do lokalnych klientów, ale również tych na drugim końcu świata. W dobie internetu miejsce ani strefa czasowa nie mają znaczenia – możesz sprzedawać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Dlaczego warto handlować w sieci?

Świat stoi otworem

Do sklepu internetowego zajrzeć może każdy. Odpowiednie tłumaczenie strony i kampania w sieci umożliwią Ci pozyskiwanie kupujących nawet z drugiego krańca globu.

Wystarczy magazyn

Nie potrzebujesz stacjonarnego punktu, by pracować. Wystarczy magazyn, a czasem nawet tylko pokój w domu, by móc realizować swoje plany sprzedażowe.

Mniejsze koszty obsługi

Gdy nie potrzebujesz hali sprzedaży, nie musisz płacić za nią czynszu. Sklep internetowy to szansa na jednoczesne zwiększenie sprzedaży i obniżenie kosztów.

Zarabianie non stop

Sklepu online nie trzeba zamykać na noc i otwierać rano. Platforma będzie zarabiała na Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Współpracując z nami stworzysz sklep w kilku prostych krokach

Rozumiemy, że mnogość dostępnych rozwiązań na rynku może przyprawić o ból głowy. Dlatego oferujemy Ci pomoc, w ramach której zajmiemy się kompleksowo budową, pozycjonowaniem oraz wdrożeniem sklepu internetowego. Proces powstawania przebiega w kilku prostych krokach.1. Analiza rynku

W pierwszej kolejności sprawdzimy, jakie rozwiązania sprawdzają się w branży, w której się poruszasz. Prześledzimy uważnie poczynania konkurencji i wyciągniemy z nich wnioski, które pozwolą zbudować dla Ciebie nowoczesną i sprawną platformę sprzedażową.

2. Ustalenie planu działania

Wiedząc, czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces, przygotujemy plan określający stworzenie i wdrożenie sklepu. Trzymając się go podczas pracy w łatwy sposób unikniemy błędów i nieporozumień.

3. Tworzenie sklepu

Ten etap obejmuje nie tylko szablon strony, grafikę i tekst, ale przede wszystkim kwestie techniczne. Na Twoje żądanie podepniemy wybrane formy płatności i metody wysyłki, zaimplementujemy panel administratora i skrzynkę mailową. Sprawne techniczne funkcjonowanie sklepu to podstawa sukcesu w sprzedaży online.

4. Przygotowanie warunków użytkowania i regulaminów

Gdy sklep będzie już działał, ale Ty jeszcze nie zaczniesz sprzedaży, przygotujemy i wdrożymy wszelkie niezbędne elementy określające współpracę sprzedającego z klientem. Dzięki dobrze napisanemu regulaminowi Twoi klienci będą mieli pewność, że jesteś rzetelnym sprzedawcą.

5. Rozpoczęcie sprzedaży i wsparcie techniczne

Gdy wszystkie elementy sklepu będą gotowe, a Ty będziesz mógł rozpocząć sprzedaż, nie zostawimy Cię samego. W przypadku problemów technicznych lub pytań z chęcią pomożemy Ci opanować sytuację, abyś mógł w pełni skupić się na realizowaniu swoich celów handlowych.

Sklepy internetowe

Chcesz uruchomić sklep internetowy, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Czy to wszystko?

Tworząc własny sklep internetowy zyskujesz nie tylko elastyczną pracę i możliwość zarabiania na całym świecie. Przede wszystkim stajesz się swoim własnym szefem i możesz realizować swoje pomysły i strategie.

W TopWay doskonale rozumiemy, że chcesz przygotować swoją platformę w jak najlepszy sposób. Udostępniamy Ci szereg specjalistów: – techników, grafików i copywriterów – którzy umożliwią Ci osiągnięcie tego celu. Jeżeli chcesz nas wypróbować, skontaktuj się z nami. W ramach pierwszej rozmowy przedstawimy ci wstępny, bezpłatny szkic wdrożenia Twojego sklepu.  Określimy przy tym także, z jakim wydatkiem musisz się liczyć, aby stworzyć prawdziwą perełkę wśród sklepów online w Twojej branży.