responsywna strona

WZROST POZYCJI I KLIENTÓW

W ramach promocji otrzymują Państwo stronę internetową dostosowującą się do wszystkich urządzeń mobilnych to absolutna konieczność. Z roku na rok ilość użytkowników mobilnych urządzeń wzrasta. Jeżeli strona nie będzie się na nich poprawnie wyświetlać potencjalni klienci przejdą na stronę konkurencji, która posiada responsywną wersję strony.

Jeżeli to Cię nie przekonuje to pomyśl o swojej pozycji w wyszukiwarce. Strony responsywne są bardzo lubiane przez Google i o wiele lepiej oceniane.

HOSTING I DOMENA

W pakiecie prezentów otrzymujesz hosting wraz z domeną opłacona na pierwszy rok z góry. Oferujemy założenie indywidualnej poczty na wybranej domenie biuro@twojadomena.pl z której będziesz mógł korzystać podczas korespondencji z klientami.

Dodatkowo otrzymujesz certyfikat SSL, który jest gwarancją bezpieczeństwa i skutecznie szyfruje przesyłanie danych.

Przyjazny CMS

Otrzymujesz bardzo intuicyjny CMS z którym z pewnością sobie poradzisz. Gwarantujemy wsparcie i pomoc w jego obsłudze. Daje możliwość szybkiego dodania kolejnej podstrony, nowego wpisu na blogu lub aktualizacji zdjęć na stronie internetowej.

Jak widać na obrazku cały panel administracyjny jest w języku polskim i posiada szeroki zakres możliwości. Unikalność oraz prostota obsługi to jest to!

STATYSTYKI ODWIEDZIN

 Otrzymujesz stały dostęp do Google Analytics, gdzie na bieżąco można śledzić statystyki odwiedzin i mierzyć aktywność użytkowników. Dzięki temu narzędziu możesz mierzyć konwersję i dowiesz się na co warto zwrócić uwagę, aby pozyskać większą ilość potencjalnych klientów. 

Dowiesz się kto odwiedza Twoją stronę i dlaczego nie skorzystał z Twoich usług. Z nami uda Ci się pozyskać nowych klientów. 

OPTYMALIZACJA

 W pakiecie prezentów otrzymujesz również pełną optymalizację serwisu, która jest podstawą pozycjonowania. Dobra optymalizacja dostosowuje stronę do aktualnych wytycznych wyszukiwarki. Po przez takie działania strona jest lepiej oceniana i zajmuje wyższe wyniki w rankigu wyszukiwarek. 

Pamiętaj, że to Tobie zależy, aby strona wyświetlała się na najwyższych pozycjach wyszukiwarki a nie robotom Google. Z nami dotrzesz na szczyt!

Promocja ważna do 31 grudnia