POZYCJONOWANIE
Nie daj się konkurencji – bądź widoczny w sieci

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma promocji


Pozycjonowanie stron


Internet jest pełen informacji, stron, multimediów. W gąszczu linków i stron czasem ciężko odnaleźć dokładnie te informacje, które nas interesują. Podobnie czuje się Twój klient, gdy po wpisaniu w Google hasła otrzymuje tysiące wyników. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja strona znalazła się możliwie jak najwyżej na liście wyszukiwań – mało który użytkownik dociera do drugiej czy trzeciej strony wyników.


pozycjonowanie stron

Na czym polega pozycjonowanie stron

Search Engine Optimization, w popularnym skrócie SEO, to szereg działań technicznych i dotyczących contentu, mający na celu uzyskanie możliwie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Aby strona dobrze się pozycjonowała, musi przede wszystkim być dobrze napisana – kod ma być przejrzysty, ładowanie elementów szybkie, a wtyczki i moduły nie mogą co chwila ulegać awarii. Strona wizualna również się liczy; bez dobrze przygotowanej oprawy graficznej i tekstowej algorytmy mogą pomijać Twoją witrynę w trakcie analizy.

Trzy kroki do stworzenia dobrej strony to:


Przejrzysty kod

Sprawne działanie strony zachęci użytkowników do pozostania na niej na dłużej.

Elegancki szablon

Dobrze dobrane elementy graficzne powinny korespondować z Twoją branżą i podkreślać profesjonalizm firmy.

Wartościowy content

Dając próbkę swoich możliwości za pomocą użytecznych rad zwiększasz swoją wiarygodność jako eksperta.


Analiza strony internetowej


Ocenimy zarówno kwestie wizualne, jak i techniczne, przeprowadzając dokładny audyt. Następnie przedstawimy Ci wyniki oraz doradzimy, co warto zachować, a co lepiej zmienić.

Analiza rynku i dobór słów kluczowych

Kolejnym etapem jest określenie słów kluczowych. Przygotujemy wykaz zarówno fraz krótkich, jak i tzw. long tail, co bezpośrednio przełoży się na ilość kliknięć w przyszłości.


Optymalizacja kodu i układu graficznego

Zanim zaczniemy publikować teksty pod SEO, zajmiemy się poprawieniem kodu i grafiki na Twojej stronie w taki sposób, aby były one dostosowane pod kątem wyszukiwarek. Dzięki temu zabiegowi Google będzie chętniej promować Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania.


Właściwe pozycjonowanie

Ostatni etap to pozyskanie wartościowych linków prowadzących do Twojej strony. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo – stosujemy tylko takie pozycjonowanie.To naprawdę działa, czyli dlaczego warto pozycjonować się z nami

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to oczywiście najważniejszy plus, jaki niesie ze sobą pozycjonowanie. Na pierwszy rzut oka może się to wydać małą nagrodą za tak kompleksowe działania. Warto jednak pamiętać, że wysoka lokata w wyszukiwarce to:

  • pewny wzrost ruchu na stronie
  • pewny wzrost konwersji
  • pewny wzrost sprzedaży Twojego produktu lub usługi

Posiadanie dobrze wypromowanej strony przynosi także szereg pobocznych korzyści. Jeżeli zdecydujesz się w przyszłości na wdrożenie nowego produktu, usługi czy marki, mając dużą liczbę użytkowników będziesz w stanie łatwiej osiągnąć swój cel.

pozycjonowanie stron wrocław

Stwórz solidną bazę pod inne działania reklamowe

Pozycjonowanie strony to pierwszy i absolutnie podstawowy krok w przypadku promowania się w sieci. Planowanie kampanii AdWords, marketingu szeptanego lub innych form w przypadku, gdy Twoja witryna nie grzeszy urodą nie ma sensu. W przypadku reklam Google możesz nawet otrzymać wyższą cenę za kliknięcie, jeżeli będziesz próbować pozycjonować źle przygotowaną stronę.

Zanim zdecydujesz się na wydawanie małych i dużych budżetów na płatną reklamę, skontaktuj się z nami. Ocenimy, czy Twoja witryna jest poprawnie przygotowana, doradzimy ewentualne zmiany, a także przedstawimy wstępny plan działania. Wszystko to możesz otrzymać zupełnie bezpłatnie – wystarczy, że się do nas zgłosisz.Skontaktuj się z nami


a my przygotujemy bezpłatną wycenę pozycjonowania strony.

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma promocji.


Bezpłatna wycena