Image Alt
Stwórz silną i stabilną pozycję w Google!

Pozycjonowanie

01

Bieżące dostosowywanie strony internetowej do nowych wytycznych algorytmu wyszukiwarki Google. Dzięki temu strona spełnia aktualne wytyczne i zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarce.

pozycjonowanie łódź

Wzrost widoczności

02

Dzięki wysokim pozycjom w Google trafiasz bezpośrednio do osób zainteresowanych Twoimi produktami i usługami. Strona w pierwszych wynikach wyszukiwania, staje się dla odbiorcy rozpoznawalną oraz pewną marką.

pozycjonowanie łódź

Większy ruch

03

Organiczny wzrost ruchu na stronie to bardzo ważny czynnik, który przyczynia się również do wzrostu pozycji w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu potencjalni klienci bez problemu odnajdą Cię w internecie.

pozycjonowanie łódź

Wzrost sprzedaży

04

Szybki rozwój strony internetowej oraz wzrost ruchu powodują zwiększenie sprzedaży. Wysoka pozycja w wyszukiwarce przekłada się na osiągnięte zyski i skutkuje pozyskaniem nowych klientów.

Dlaczego TOPWAY?

Pozycjonowanie stron Łódź

Pozycjonowanie powszechnie nazywanym SEO (Search Engine Optimization) to szereg działań mających na celu pojawianie się linku do Strony na jednym z pierwszych 10 miejsc w wynikach wyszukiwania GOOGLE po wpisania w wyszukiwarce wybranych słów kluczowych. Pozycjonowanie jest złożonym i długotrwałym procesem, dlatego wymaga wzajemnego zaufania, aby uzyskać oczekiwane efekty. Stronę internetową, która nie jest pozycjonowana znajdą tylko klienci, którzy znają jej adres. Warto zadać sobie pytanie czy każdy potencjalny klient zna adres Państwa strony? Z pewnością NIE a jeżeli strona jest niewidoczna w sieci tracą Państwo potencjalnych klientów.

h
Patrycja Bieganek, @Google
h

Każda branża jest inna, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Proste warunki współpracy bez gwiazdek*

Stale zdobywane doświadczenie pozwala na skuteczne pozycjonowanie.

Możliwość dobierania nowych usług oraz słów kluczowych w czasie trwania umowy.

Dlaczego TOPWAY?

Brak Długoterminowych Umów

Wiemy, że nasze usługi są skuteczne, dlatego nasza oferta pozycjonowania nie zobowiązuje do podpisania umowy na czas określony!

75

Osób korzysta z internetu codziennie

97

Osób wybiera wyszukiwarkę Google

94

Osób szuka produktów i usług w internecie

89

Jest zadowolonych z pozycjonowania.

JEŻELI TWOJA STRONA NIE JEST POZYCJONOWANA TO

94% POTENCJALNYCH KLIENTÓW SKORZYSTA Z USŁUG KONKURENCJI

W świecie pozycjonowania nie ma cudownych rozwiązań ani tajnych zabiegów. Warunkiem sukcesu jest solidna wiedza i systematyczna praca dlatego z nami uda Ci się osiągnąć sukces.

s