POZYCJONOWANIE REGIONALNE
Pozycjonowanie regionalne – pokaż się sąsiadom


Czasem zdarza się tak, że nie potrzebujesz globalnego zasięgu strony, aby zyskiwać nowych klientów i zwiększać sprzedaż swoich produktów bądź usług. Jeżeli Twoja firma ma zdecydowanie większy wpływ na osoby zamieszkujące w najbliższej okolicy, przy okazji pozycjonowania strony powinieneś wziąć pod uwagę jego specyficzny odłam – pozycjonowanie regionalne.Na czym to polega?

Pozycjonowanie lokalne zawiera w sobie te same elementy, co wersja klasyczna, a dodatkowo ma za zadanie wspomóc z zwiększeniu ilości wyszukiwań w najbliższym otoczeniu Twojej firmy. Jednym z dodatkowych elementów jest dodanie Twojej wizytówki do Google Miejsca, dzięki czemu klienci będą w stanie dokładnie sprawdzić, gdzie znajduje się sklep czy punkt usługowy.


pozycjonowanie regionalne wrocław

Skuteczne pozycjonowanie lokalne to...

Dobry content

czyli rzetelna i wartościowa treść, którą zamieścimy na Twojej stronie. Dzięki niej algorytmy Google „spojrzą” na Twój projekt łaskawszym okiem , a Ty uzyskasz wyższą pozycję w wyszukiwarce.

Przystosowanie techniczne strony

czyli pełna optymalizacja pod kątem SEO, poprawienie i uproszczenie kodu źródłowego, zadbanie o poprawne działanie wszelkich wtyczek i dodatków. Dobra konstrukcja strony ułatwi dalsze działania pozycjonujące.

Działania lokalne

czyli szereg zabiegów mających na celu zwiększenie wyszukiwania Twojej firmy w najbliższej okolicy: dodatkowe słowa kluczowe, dopasowana treść, wizytówka w Google Miejsca.Dla kogo jest ta usługa?


Regionalne pozycjonowanie strony jest dla Ciebie, jeśli:

  • bardziej zależy ci na klientach w pobliżu, niż zasięgu ogólnokrajowym czy międzynarodowym;
  • chcesz realnie wpływać na lokalną społeczność;
  • chcesz ustanowić punkt odbioru w swoim sklepie internetowym i potrzebujesz być łatwy do znalezienia w sieci;
  • dopiero zaczynasz rozkręcać swój biznes i pragniesz przyciągnąć ludzi mieszkających w najbliższej okolicy;
  • chcesz pozyskać nowych klientów i podtrzymać zainteresowanie już działającą działalnością;
  • wprowadzasz nową markę i w ramach promocji planujesz akcje marketingowe w stylu degustacji, dnia otwartego etc.

CO TO JEST POZYCJONOWANIE

Działając lokalnie możesz zdecydowanie wpłynąć na wyniki swojej sprzedaży, podobnie jak na rozpoznawalność marki „po sąsiedzku”. Jest to idealna trampolina do wybicia się dalej, na skalę województwa, kraju czy świata. Z drugiej strony pozycjonowanie lokalne to również idealne wsparcie dla małych, rodzinnych biznesów, które głównie skupiają się na zależnościach i relacjach międzyludzkich w najbliższym otoczeniu firmy.

Współpracuj z najlepszymi

Zlecając nam zadanie wypromowania Twojej strony możesz liczyć na:

Wsparcie merytoryczne

Nasi copywriterzy przygotują wszelkie niezbędne materiały, a także przeanalizują te, które sam dostarczysz. Dzięki temu masz pewność, że content będzie wartościowy, ciekawy i wolny od błędów językowych czy składniowych.

Współpracę ze sztabem specjalistów

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, przetestujemy każdy Twój pomysł. Na żadnym etapie pracy nie zostaniesz sam, co przełoży się nie tylko na sprawność w przeprowadzaniu procesu, ale także pozwoli Ci zdobyć trochę wiedzy w dziedzinie marketingu online.

Wsparcie techniczne

Nasi technicy zajmą się optymalizacją Twojej witryny, co pozwoli Ci realnie zaoszczędzić czas i przyspieszyć proces pozycjonowania w sieci. Dzięki dobrze przygotowanej stronie wydłużysz czas trwania pojedynczej sesji i zwiększysz konwersję.

Jeżeli poszukujesz najlepszej agencji, od której oczekujesz stuprocentowego zaangażowana i niebagatelnych wyników, zgłoś się do nas. W ramach pierwszej rozmowy zapoznamy się z Twoimi planami i założeniami, a także przedstawimy bezpłatny, wstępny szkic działań, które realnie wpłyną na rozpoznawalność Twojej strony i marki w internecie.


Skontaktuj się z nami

a my przygotujemy bezpłatną wycenę pozycjonowania strony.

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma promocji.

Bezpłatna wycena