SOCIAL MEDIA
Social media w pracy, czyli nie taki diabeł straszny, jak go malują

W interesie każdej firmy jest możliwie jak najszybsze maksymalizowanie zysku. Z tego powodu każda aktywność, która może poprawić wyniki sprzedaży, jest warta rozważenia. Social media, a w szczególności Facebook, to ogromny rynek dający nieporównywalne możliwości. Za pomocą jednego, odpowiednio prowadzonego fanpage’a możesz dotrzeć do setek, a nawet tysięcy użytkowników, z których część stanie się Twoimi klientami.
Media społecznościowe pomogą Ci zwiększyć sprzedaż

Dotarcie do nowych klientów

Sam Facebook to około 2 mld użytkowników. Dzięki profilowi możesz dotrzeć nie tylko do lokalnych odbiorców, ale również na drugi koniec świata, co daje Ci ogromną szansę na rozwinięcie biznesu.

Budowanie wizerunku marki

Tworząc spójny i uporządkowany profil przybliżasz obecnym i potencjalnym klientom swoją markę. Dzięki temu masz większą szansę na przywiązanie ich do siebie na dłużej.

Bezpośredni kontakt z klientami

Odpowiadając na komentarze i wpisy na profilu nawiązujesz bliską więź ze swoimi klientami. Przekłada się to bezpośrednio na wzrost sprzedaży – jeżeli użytkownicy Cię znają i Ci ufają, będą bardziej skłonni do zakupienia twoich produktów.Oczywiście środowisko mediów społecznościowych nie ogranicza się do samego Facebooka. Do dyspozycji masz dziesiątki platform, od typowo rozrywkowych po biznesowe. Naturalnym podejściem jest to, że chcesz pojawiać się w jak największej ilości miejsc, jednak w przypadku social media marketingu ilość nie oznacza jakości.

W TopWay pamiętamy, że każda branża jest inna i wymaga podjęcia innych działań. Dlatego przygotujemy dla Ciebie plan działania, który precyzyjnie określi, jakie platformy i materiały najlepiej zadziałają na Twoją grupę odbiorców.


Wystarczy kilka kroków, abyś odniósł realne korzyści

Podobnie jak inne elementy marketingu w sieci, stworzenie wartościowego profilu w social media wymaga pomysłu i planu realizacji. Dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji szereg specjalistów, którzy w kilku prostych etapach pomogą Ci przygotować firmowy fanpage, a co za tym idzie – wypełnić Twoje cele biznesowe.


Analiza rynku i przygotowanie materiałów

To pierwszy krok na drodze do utworzenia dobrze prosperującego profilu. Sprawdzimy, jakie działania wpływają dobrze na strony Twoich konkurentów, a następnie na podstawie uzyskanego wyniku przygotujemy wszystkie niezbędne materiały: teksty, grafikę, multimedia.

Założenie fanpage'a i wdrożenie contentu

Gdy strategia zostanie dopracowana, a materiały przygotowane, założymy Twój firmowy profil i zaczniemy dodawać przygotowany content w odpowiednich odstępach czasu.

Monitorowanie ruchu na stronie i interakcja z użytkownikami

Gdy pierwsze reakcje pojawią się na Twoim profilu, wykonamy analizę statystyk, którą wykorzystamy do ulepszania kolejnych wpisów i planowania płatnych akcji reklamowych. Dodatkowo, jeżeli zechcesz, zajmiemy się kontrolowaniem sekcji komentarzy.

Wprowadzanie i kierowanie płatnymi kampaniami reklamowymi

Na Twoje żądanie zajmiemy się realizacją płatnych elementów reklamy w social media. Płatne kampanie wspomogą rozwój Twojego profilu oraz zwiększą jego zasięg, dzięki czemu zyskasz więcej odwiedzin potencjalnych klientów.


Bycie blisko ze swoimi kontrahentami to nie jedyna zaleta bycia obecnym w mediach społecznościowych. Dzięki pozytywnym opinii i komentarzom pozostawionym na Twoim profilu zyskujesz na wiarygodności w oczach nowych klientów. Im więcej plusów jesteś w stanie zebrać, tym lepiej przełoży się to na sprzedaż Twoich produktów lub usług.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat udziału social media w biznesie, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, a także bezpłatnie przedstawimy Ci wstępny plan działania dla Twojej marki.
Zamów bezpłatną wycenę !

Generuj dodatkowe zyski wykorzystując media społecznościowe.

Skontaktuj się z nami !