Otrzymałeś filtr ? Ściąganie filtra. Odzyskaj pozycje strony !
ŚCIĄGANIE FILTRAFiltr Google

Wraz ze wzrostem pojawiających się stron internetowych w wyszukiwarce, Google postanowiło regularnie aktualizować swój algorytm (pingwin) w celu eliminacji nieuczciwej konkurencji w postaci stron niezgodnych z jej regulaminem. W przypadku niedostosowania się do nowych wytycznych wyszukiwarka nakłada kary na wybrane strony internetowe w postaci filtrów.

Jeżeli na Twojej stronie internetowej zostały wykorzystane nielegalne metody pozycjonowania to Google z pewnością nagrodzi Cię za to karą w postaci filtra ręcznego lub algorytmicznego.

 

RodzajeFiltrów


Filtr ręczny

Jest nakładany przez pracownika Google po wykryciu nieetycznych metod pozycjonowania w postaci nienaturalnych linków, które prowadzą do strony internetowej. O nałożonym filtrze informuje komunikat od Google.Filtr algorytmiczny

Jest nakładany automatycznie po wykryciu sporej ilości nienaturalnych linków prowadzących do strony w wyniku nieetycznego pozycjonowania. W przeciwieństwie do ręcznego filtra nikt nie informuje o nałożeniu filtra.Nie ryzykuj wybierz BEZPIECZNE POZYCJONOWANIE


CO ROBIMY

 

Nasze wieloletnie doświadczenie jak również posiadanie odpowiednich narzędzi pozwala na wykrycie filtra. Po przez podjęcie odpowiednich kroków nasi specjaliści SEO skutecznie pomogą Państwu wyjść z tej trudnej sytuacji i zająć ponownie najwyższe miejsca w wyszukiwarce internetowej.

JAK DZIAŁAMY

 

  • Weryfikacja filtra
  • Analiza nienaturalnych linków i ich eliminacja
  • Usunięcie wszystkich elementów niezgodnych z regulaminem wyszukiwarki
  • Dostosowanie strony do aktualnych wytycznych Google
  • Zgłoszenie witryny
  • Usunięcie kary


Usunięcie filtra Google

Dzięki usunięciu kary od Google mają Państwo szansę trafić na podium wyszukiwarki i zwiększyć dopływ potencjalnych klientów.

KONTAKT