Wysokiej jakości linki sponsorowane, to najlepsza reklama!




LINKI SPONSOROWANE

NAWET 600 ZŁ NA START



Szukasz skutecznych działań marketingowych?

Linki sponsorowane to efektywna forma promocji. To szybki sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. Jej wyniki są zawsze umieszczane nad lub obok wyników organicznych. Najważniejsze że nie płacą Państwo za posiadanie reklamy i jej wyświetlanie a za konkretne wejście zainteresowanego użytkownika w Państwa reklamę.

Skuteczna Kampania Google Adwords

Nasz doświadczony zespół certyfikowanych specjalistów Adwords pokieruje Twoją reklamę tak, aby przyniosła jak największy zwrot z inwestycji.
Czekając na organiczne wyniki pozycjonowania linki sponsorowane są doskonałym uzupełnieniem kampanii reklamowej w postaci linków sponsorowanych.

Jak działamy

Pierwszy Etap
Analiza Konkurencji

Analiza rynku i ustalenie głównego założenia kampanii. Na tej podstawie dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, których celem jest wygenerowanie większego ruchu na stronie co przekłada się na wzrost zysków z inwestycji.

Drugi Etap
Przygotowanie Kampanii

Dobór odpowiednich nagłówków i tekstów reklam, których zadaniem jest przyciągnięcie potencjalnych klientów. Do każdej grupy słów kluczowych wybieramy osobny tekst reklamowy.

Trzeci etap
Uruchomienie Reklamy

Otrzymują Państwo osobistego doradcę, który na bieżąco monitoruje kampanię oraz wysyła szczegółowe raporty. Na bieżąco analizuje rezultaty, aby kampania osiągnęła najwyższy współczynnik konwersji (CTR).

Zalety kampanii Linków sponsorowanych

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM PARTNEREM GOOGLE

NATYCHMIASTOWA WIDOCZNOŚĆ W wyszukiwarce google

Również na urządzeniach mobilnych


kontrola kosztów

W każdej chwili można wyłączyć reklamę


Płatność za konkretne kliknięcie

Podążanie reklamy za klientem - remarketing


Elastyczność i sezonowość

możliwość wprowadzania zmian w każdym momencie


Wymiana słów kluczowych

możliwa w każdej chwili. Ilość słów nieograniczona


Dlaczego linki Sponsorowane

Największą zaletą kampanii jest możliwość dotarcia do wybranej grupy docelowej oraz elastyczność pozwalająca na nieustanną zmianę reklamy. To Ty decydujesz kiedy ma się wyświetlać reklama i kto będzie jej odbiorcą. Kampania Adwords nie ma żadnych ograniczeń.


Zamów bezpłatną wycenę linków sponsorowanych

Generuj dodatkowe zyski wykorzystując stronę internetową.

KONTAKT