Jak zdobyć wartościowe linki ? - TOPWAY

Jak zdobyć wartościowe linki ?

wartościowe linki

Tworząc stronę internetową pewnie nie raz natknęliście się na liczne problemy z SEO. Nie wszystkie są łatwe do rozwiązania tak, aby przedstawić stronę robotom z jak najlepszej strony.

Gdy strona jest gotowa i można się cieszyć z sukcesu nasuwa się pytanie jak ją wypromować, aby inni internauci dowiedzieli się o jej istnieniu. Tu z pomocą przychodzi powszechnie wszystkim znane pozycjonowanie, które jest najlepszą formą reklamy. Można jednak zdecydować się samemu podnieść położenie witryny internetowej po przez wartościowe linki prowadzące do niej.

Dlaczego linki są istotne?

Bowiem to właśnie sąsiedzi połączeni z naszą stroną mają wpływ na naszą ocenę w rankingu wyszukiwarki.  Wystarczy link do witryny z negatywną historią a nasza witryna  również może zostać uznana za winnego lub za współwinnego .

Jeśli decydujecie się pozycjonować stronę na własną rękę warto sprawdzać każdy pozyskany link, jeżeli macie wątpliwości, jak dana witryna jest postrzegana przez wyszukiwarki warto to dokładnie sprawdzić. W ten sposób mamy pewność, że nasza strona nie zostanie ukarana przez wyszukiwarkę za nieetyczne praktyki pozycjonowania.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *